×

Kilka słów o Pracowni

"Wypełniając otaczającą nas przestrzeń pięknymi, wykonanymi z wielką starannością i z sercem przedmiotami czynimy nasze życie piękniejszym."

Pracownia NieZapominajka zrodziła się kilka lat temu z wielkiej pasji tworzenia i fascynacji  ceramiką, decoupage'm i scrapbookingiem. Gdybym wówczas miała wybrać którąś z tych dziedzin jako szczególnie bliską sercu- nie umiałabym. Kochałam wszystkie. Z czasem jednak to ceramika zaczęła grać w moim życiu rolą pierwszoplanową i to jej poświąciłam swoją dalszą drogę zawodową.


Dlaczego NieZapominajka?
   Pracownia NieZapominajka powstała jako galeria internetowa z misją, jaką była pomoc w znalezieniu unikalnego podarunku, który w odpowiedni sposób podkreśli wyjątkowość każdej z chwil, którą chcecie uczcić. Mocno wieżę w to, że chwile w życiu trzeba celebrować, pędząc przed siebie trzeba o nich "nie zapominać" - i stąd właśnie NieZapominajka.

Pracownia NieZapominajka to jednak przede wszystkim realna pracownia ceramiczna w Warszawie.
Możesz tu przyjść i obejrzeć wytwory moich rąk oraz zamówić coś dla siebie...Chętnie realizuję zamówienia wg. indywidualnych życzeń klientów.Wszystkie prace powstają w pojedynczych egzemplarzach. A w każdą wkładam wiele serca.

Ponieważ dzielenie się w Wami moją pasją i wiedzą daje tak samo wiele satysfakcji jak samo tworzenie zapraszam serdecznie na warsztaty ceramicznych. To tu  możesz spróbować jak wielką satysfakcję daje stworzenie małego dzieła sztuki własnymi rękoma!
Gwarantuję zawsze miłą, kreatywną atmosferę i wysoki poziom zajęć.

 Sprawdź terminy zajęć tutaj.
Serdecznie zapraszam!  


 
 

Copyright © 2016 PRACOWNIA NIEZAPOMINAJKA , Blogger