×

Kilka słów o Pracowni

"Wypełniając otaczającą nas przestrzeń pięknymi, wykonanymi z wielką starannością i z sercem przedmiotami czynimy nasze życie piękniejszym."

Pracownia NieZapominajka zrodziła się kilka lat temu z wielkiej pasji tworzenia. Fascynują mnie ceramika, decoupage, scrapbooking i gdybym miała wybrać którąś z tych dziedzin jako szczególnie bliską sercu- nie umiałabym. Kocham wszystkie.


Dlaczego NieZapominajka?

   Pracownia NieZapominajka powstała jako internetowa Galeria Rękodzieła - galeria z misją, jaką jest pomoc w znalezieniu unikalnego podarunku, który w odpowiedni sposób podkreśli wyjątkowość każdej z chwil, którą chcecie uczcić.
W dzisiejszym pędzącym świecie ważne jest by umieć się na chwilę zatrzymać i dostrzec to co spotyka nas w życiu wyjątkowego - a piękne chwile trzeba celebrować.  Warto o nich nie zapominać - i stąd właśnie NieZapominajka- jedno miejsce, w którym oferuję  prezenty i upominki na rożne okazje.
Wszystkie prace powstają w pojedynczych egzemplarzach. A w każdą wkładam wiele serca.


Pracownia NieZapominajka to także realna pracownia w Warszawie.
Możesz tu przyjść i obejrzeć wytwory moich rąk oraz zamówić coś dla siebie...Chętnie realizuję zamówienia wg. indywidualnych życzeń klientów.


Ponieważ z czasem postanowiłam podzielić się z Wami moją wiedzą na warsztatach hobbystycznych w Pracowni NieZapominajka (DECOUPAGE, SCRAPBOOKING oraz CERAMIKA) możesz spróbować jak wielką satysfakcję daje stworzenie małego dzieła sztuki własnymi rękoma!
Gwarantuję zawsze miłą, kreatywną atmosferę i wysoki poziom zajęć.  Sprawdź terminy zajęć tutaj.
Serdecznie zapraszam!  
 
Kliknij w obrazek by dowiedzieć się więcej   


 

Copyright © 2016 PRACOWNIA NIEZAPOMINAJKA , Blogger