piątek, 21 grudnia 2012

Opuszczam front

Końca świata nie było, ale w zastępstwie nastąpił oficjalny koniec działań na froncie zwanym pracownia. Baaardzo się z tego cieszę bo ostatnio żyłam jak gdyby w świecie równoległym do życia mojej rodziny.

Teraz zabieram się za odhaczanie ostatnich punktów na mojej liście rzeczy do zrobienia : poprawki porządków, gotowanie, pieczenie ciast, ozdabianie pierniczków, pakowanie prezentów . 

Jutrzejszy poranek powitamy rodzinnym ubieraniem choinki i jak to mówią mali rycerze Jedi zamieszkujący ze mną od kilku lat  "miech magia świąt będzie z nami".


Tego i Wam życzę.

środa, 19 grudnia 2012

A może broszki?

Były ceramiczne magnesy, czemu więc nie broszki? Na początek kilka sztuk, ale juz myślę o następnych.
Ale to musi poczekać do roku 2013 :-)

poniedziałek, 17 grudnia 2012

Fusetki

 Dwa zestawy niewielkich fusetek  (średnica ok 7 cm)  wykonanych z gliny szamotowej.
 Pierwszy w energetycznych kolorach , drugi w odcieniach brązu. 
 niedziela, 16 grudnia 2012

Magnetycznie

 Czy nie macie wrażenia że przed świętami czas kurczy się w niesłychanym tempie i bez względu na nasze starania stale go za mało? No w każdym razie ja tak to odczuwam.

Pracownia, warsztaty, poczta a w międzyczasie dzieci, dom, świąteczne porządki... Brakuje czasu na sen a spać przecież też trzeba.

Wybaczcie mi więc nie częste wizyty na blogu. 

Nadrabiając zaległości przedstawiam kolekcję magnesów ceramicznych, które już jutro pofruną do nowych właścicieli. Są bardzo mocne bo z tyłu mają neodymowe magnesy, a dzięki nim utrzymają bez problemu kilka grubych kartek z np. przepisami  świątecznymi czy planem zajęć.

Po Nowym Roku powstawać będą kolejne wzory magnesów.
Dostępne będą także na indywidualne zamówienia.

A teraz zapraszam do oglądania i lecę przygotować się na jutrzejsze zajęcia :-) 

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Album rocznicowy

 Album dla Małgorzaty i Wiesława z okazji 25 rocznicy ich ślubu.
 Na początku kilka kart z wybranymi zdjęciami, dalej klasyczna księga gości z miejscem na wpisy i życzenia. Takie 2 w 1 :-)
Okładka wykonana z papieru z welurowymi dekorami.
Rozmiar 30x30 cm.niedziela, 2 grudnia 2012

Relacja z Creative Christmas Fair

Jak wiecie tydzień temu po raz pierwszy brałam udział w kiermaszu. Patrząc z perspektywy czasu  zupełnie nie wiem czemu miałam tremę. 
Kiermasz okazał się bardzo fajnym doświadczeniem. Poznałam mnóstwo ciekawych i kreatywnych osób, tworzących piękne rzeczy. Osób często znanych mi z blogów czy for hobbystycznych. Miło było zobaczyć się w świecie realnym i wymienić się doświadczeniami.

Wiem, że jeszcze nie raz wezmę udział w takim przedsięwzięciu:-)
 
 A tak prezentowało się moje stoisko. 

Szepnę tylko jeszcze, że furorę zrobiły ceramiczne magnesy przygotowane specjalnie na tą okazję. Wszystkie co do jednego  (a było ich naprawdę niemało) powędrowały do nowych domów, a ja szykuję już następna partię ...


 LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...