×

Historia pewnej miłości

Trzy albumy, które pokazuję naprawdę długo czekały na publikację na blogu.
Powstały niemal rok temu i były ciekawym wyzwaniem. Praca nad nimi była bardzo przyjemna, a towarzyszyła jej aura tajemnicy (zamówienie miało być prezentem ślubnym).

Krewna Młodej niemal dosłownie "stanęła na głowie" by zdobyć zdjęcia Marysi i Sebastiana - oddające ich naturę, a jednocześnie przypominające najważniejsze chwile z życia Młodego i jego wybranki - nie wzbudzając przy tym absolutnie żadnych podejrzeń.
Los tak się potoczył, że młodzi studiowali na tej samej Akademii Muzycznej( choć na innych wydziałach), dlatego we wszystkich albumach pojawia się motyw nut.

Całość prezentowała się tak:


W skład kompletu weszły:
- Księga gości (20x30 cm) z miejscami na życzenia- Album na zdjęcia z początków nowego wspólnego życia (30x30 cm)- Album pamiątkowy (30x30 cm) przedstawiający historie Młodych od ich narodzin aż do zaręczyn.
Jego stworzenie zajęło mi najwięcej czasu, ale było też najprzyjemniejsze.
By nie ujawniać zbyt wiele z ich pięknej historii wszystkie twarze i nazwiska w albumie zostały zamazane na zdjęciach, a moja opowieść o bohaterach niech tutaj się kończy. Resztę opowie sam album.Na zaledwie kilku kartach ukazany jest osobno i w wielkim skrócie : po lewej los Marysi, po prawej Sebastiana

kieszonka z miejscem na pamiątki, oraz kopie identyfikatorów z uczelni

I tu losy obojga się splatają : data poznania, data zaręczyn

oraz data ślubu z miejscem na fotografię


Gratulacje za cierpliwość dla tych, którym udało się dotrzeć do tego momentu wpisu.

Pracowałam głównie z papierami Galerii Papieru oraz śliczną kolekcją Karoli "Jasna strona Życia". Wprawne oko z pewnością dostrzeże też "Turkusowe zawijasy" od Eight oraz "Marię Antoninę" ILS2 komentarze:

Nastole pisze...

Piękne :)

Magiczna Szuflada pisze...

Piękne prace i piękna historia. Niech ten romans trwa.
Pozdrawiam gorąco Ilona

Copyright © 2016 PRACOWNIA NIEZAPOMINAJKA , Blogger