wtorek, 17 maja 2011

Niespodzianka


Sezon komunijny w pełni...
Składaczek dla Natalii. Wewnątrz pudełka znajdować się będzie niespodzianka od chrzestnej (wiem co ale nie powiem - tak na wszelki wypadek , bo do niedzieli ma to być owiane tajemnicą hehe)Po raz kolejny w wydaniu komunijnym wystąpił zestaw papierów Usłane Różami z niewielkim dodatkiem Kapuśniaczka z Galerii Papieru . Bardzo dobrze mi się pracuje z tymi papierami:)

sobota, 14 maja 2011

Różany i komunijny

Dziś (jako że maj to miesiąc wybitnie komunijny) prezentuję album komunijny dla dziewczynki. Wymiary 20x25cm. Powstał w całości z kolekcji Usłane różami oraz Kapuśniaczek z Galerii Papieru dlatego bierze udział w Anielskim Wyzwaniu w GP. Zgłosiłam ją również na majowe wyzwanie z ramką Skrapińca

Wprawne oko wśród dodatków dostrzeże wstążkę Eight, ćwieki ze Scrap.com.pl, ramkę ze Scrapińca i oczywiście stemple z Lemonade. Do tego troche kwiatków, tagów, cyrkoni i album gotowy:)

Ostrzegam że zdjęć jest maasa, proszę zatem przy oglądaniu uzbroić się w cierpliwość :)Pod miejscami na zdjęcia ukryte są kieszonki w nich tagi na różne zapiski lub też życzenia od zaproszonych na komunię gości. Powstało takie 2 w1 czyli album na zdjęcia oraz księga gości.


kieszonka na płytę CD z filmem lub zdjęciami

i jeszcze kilka detaliuff, tym którzy wytrwali do końca serdecznie dziękuję :)wtorek, 10 maja 2011

Dla Julii

Skrzynka dla malutkiej panienki zamówiona jako prezent z okazji Chrztu Świętego.
Prosta i delikatna - jedynym dodatkiem jest piękna bawełniana koronka (moja ulubiona) w kolorze ecru.
Ręcznie malowane imię wewnątrz skrzynki zdradza nam do kogo teraz należy:)sobota, 7 maja 2011

Najlepszego...

Ekspresowa kopertówka bo i zamówienie "na już". Uff, zdążyłam :)

Kolejny piękny papier (ze scrap.com.pl), któremu nie sposób się oprzeć, a tak szkoda pociąć:) Tym razem poskładany w kopertę, więc obyło się bez cięcia.
Stempelek z Lemonade

środa, 4 maja 2011

Z cyklu "Szlam i Wałek prezentuje"

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia bloga projektu SZLAM I WAŁEK.
Czeka tam na Was kolejna porcja prac wykonanych przez dzieci na naszych warsztatach ceramicznych prowadzonych w szkołach.Kliknij w obrazek i zobacz więcej prac:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...