niedziela, 19 grudnia 2010

Przerwa świąteczna

Po niezwykle pracowitym okresie przedświątecznym informuję że
w dniach 20 grudnia 2010 - 02 stycznia 2011 w Pracowni NieZapominajka panować będzie PRZERWA ŚWIĄTECZNA
.

Zapraszam serdecznie wszystkich "Tuzaglądaczy" do odwiedzania bloga Pracowni NieZapominajka w nowym roku i dziękuję za Wam za to że tak licznie odwiedzaliście mnie w tym roku i niezwykle motywowaliście do pracy swoimi miłymi komentarzami:)


A tymczasem z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia a tuż za nimi także Nowego 2011 roku życzę Wam Wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i postanowień (bo z tymi różnie bywa) mnóstwa radości z bycia razem z bliskimi (i dalszymi) , chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, chęci tworzenia i nieustającej weny

i niech Mikołaj będzie hojny i przystojny:)

Wasza NieZapominajka


sobota, 18 grudnia 2010

Czas na chwilę wytchnienia


Uff , ostatnie 2 tygodnie to był gorący czas. Mimo niskich temperatur na dworze w Pracowni aż wrzało:)
Biorąc pod uwagę treści zamówień indywidualnych i grupowych, które realizowałam, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że hitem wśród tegorocznych prezentów są ...herbaciarki.
Zrobiłam ich duużo ponad 20, do tego tace, zakładki do książek, album i juz sama nie wiem co jeszcze.
W poniedziałek ostatnie spotkanie z kurierem i to będzie koniec wysyłek w tym roku.
Przecież trzeba wreszcie zabrać się za świąteczną krzątaninę. Choinka także czeka na swe odświętne wdzianko.

Ponieważ herbaciarek na chwilę obecną mam dosyć pokazuję dużą tacę. Może zdjęcie tego nie oddaje ale bejcowana jest na piękny, głęboki zielono-brązowy kolor. Lakierowana po bokach matowym lakierem a dno na wysoki połysk.

Bardzo mi się podobała i szczerze mówiąc troszkę szkoda było mi się z nią rozstać. Pewnie niebawem zrobię sobie podobną.


Pozdrawiam Was serdecznie i przedświątecznie:)

wtorek, 7 grudnia 2010

Kartki dla firmy L....

W przerwie między szlifowaniem, bejcowaniem, zdobieniem i lakierowaniem pokazuję kartki świąteczne zrobione na zamówienie firmy z Warszawy.
12 sztuk w 3 wariantach.
Wewnątrz każdej kartki znajduje się wklejona wkładka ze świątecznymi życzeniami od właścicieli firmy dla kontrahentów i wolne miejsce na podpisy prezesów :-)
a tak prezentują się razempiątek, 3 grudnia 2010

To co cieszy

Pisałam w ostatnim poście, że spotkało mnie coś bardzo miłego, co przypuszczam w znacznej mierze wpłynęło na ilość zamówień w moim sklepie.
Otóż w środę właśnie ukazał się najnowszy numer POLITYKI z nim dodatek "Prezenty od Mikołaja i pod choinkę". A na stronach tegoż wśród polecanych świątecznych upominków znalazły się aż 2 moje prace:)!!!

Na str. 28 w "Piękne dla estetów" Herbaciarka BIRD


a na str. 30 w "Modne dla gadżeciarzy" mój albumTo dla mnie wielkie wyróżnienie i z całą pewnością dobra reklama dla mojej firmy!!!
No i jej skutki odczuwalne od zaraz!
Z uśmiechem na ustach lecę teraz realizować zamówienia, bo święta tuż tuż...


czwartek, 2 grudnia 2010

Choinki blask

Kolejne kartki z cyklu "świąteczne".

Wczorajszy dzień jako Dzień Darmowej Dostawy okazał się dla mnie niesłychanie owocny w zamówienia!
Sypały się zamówienia ze sklepu, maile z zamówieniami oraz telefony z pytaniem "czy możliwe będzie wykonanie tego a tego?" Istny szał!
Sklep przeżył prawdziwe oblężenie, ale myślę, że to także zasługa innej niesłychanie miłej dla mojej Pracowni sprawy ( o której napiszę niebawem).

Jestem tym wszystkim lekko oszołomiona, ale bardzo szczęśliwa i o ile wolnego czasu nigdy nie było za wiele to teraz chyba "rzucę spanie" i będę pracować 24 godziny na dobę z przerwą na małą kawę:)

Gdyby jeszcze tylko to paskudne zapalenie oskrzeli było tak miłe i raczyło mnie opuścić w trybie natychmiastowym to byłaby pełnia szczęścia...
Naturalnie cudne ćwieki pochodzą ze Scrap.com.pl

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...