czwartek, 29 lipca 2010

Dla dzieci c.d.

Jeszcze trochę śliniaczków . Tym razem dla Galerii Ellefant.

Trochę zaszalałam z kolorami przy tej drugiej kartce :-) Ale kto powiedział, że jak dla dzieci to zawsze musi być pastelowo???Pozdrawiam serdecznie i pędzę do pracy, bo jakoś dziwnym trafem albumy same nie chcą się zrobić :-)

środa, 28 lipca 2010

Ślubne kopertówki

Dziś w ślubnych klimatach.
Tak dla odmiany i ochłonięcia od albumów, które właśnie robię. Jednocześnie powstaje ich aż 5 [!] a każdy z nich jest w pewnym stopniu kopią Albumu Myszek i dla byłych Myszek są też robione:-)

Wracając do kartek: prześliczne dwustronne papiery Karoli! Spójrzcie sami czyż nie są urocze?
Zawsze mam problem z pocięciem dwustronnych papierów. Najzwyczajniej w świecie szkoda mi że gdy pracuję na jednej stronie druga zawsze w jakimś stopniu się marnuje. Kopertówki są tym rodzajem kartek, który świetnie rozwiązuje ten problem!!!Motywy kwiatowe na zielonej kopertówce ozdobiłam turkusowym brokatem, natomiast na drugiej kartce użyłam niezastąpionego Glossy accent. Pokryłam nim łodyżki i liście dzięki czemu są wypukłe i pięknie się błyszczą (czego zdjęcia niestety nie oddają ) .
Do tego trochę przeszyć maszynowych, piękne grube wstążki, koronki, ślubne stempelki na perłowym papierze i oto są!
Wymiary ok. 10,5 x21,5 cm.


Piękne papiery tym razem ze scrap.com.pl

sobota, 24 lipca 2010

Ze śliniaczkami

Kolejne kartki z motywem śliniaczka. Tym razem w bardziej soczystych kolorach. Zaprojektowane na powitanie dziecka - miły gest w kierunku szczęśliwych rodziców i ich małego szkraba.
Wymiary 13,5 x 13,5 cm.
Papiery z kolekcji ILS.

Kartki dostępne od dziś w Galerii Unikatu

sobota, 17 lipca 2010

Patera z chabrami

Bardzo lubię chabry. Kojarzą mi się (podobnie jak maki) z dzieciństwem, latem...
Dlatego nie miałam wątpliwości, jaki motyw zagości na paterze, którą miałam na swojej prywatnej liście "rzeczy potrzebnych w domu".

Wykonałam ją już jakiś czas temu i nie wiem jak to się stało, że jej tu nie pokazałam tj . pokazałam w wersji surowej, czyli jeszcze przed wypałem.Teraz jest poszkliwiona, wypalona i gotowa do użytku. Aktualnie stoi na komodzie w salonie wypełniona owocami.

Lepiłam z drobnoziarnistej gliny szamotowej. Średnica patery ok 37cm.
Wypróbowałam na niej nowo zakupione szkliwa min. perłowe, turkus krakle, supernowa (świetne!) i jakiś granatowy, którego nazwy w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.

Z efektu próby jestem zadowolona.

piątek, 16 lipca 2010

środa, 14 lipca 2010

Fioletowo mi

Ramka na zdjęcia o wymiarach 9x13cm malowana ręcznie i postarzana na brzegach. Utrzymana w odcieniach fioletu. Utrwalona pól-matowym lakierem

niedziela, 4 lipca 2010

Album Myszek

Mój ostatni miesiąc był bardzo pracowity, zwłaszcza jego koniec. Nie miałam czasu na blogowanie czy choćby na udział w wyzwaniach Polek:-(
Nadeszły wakacje. Starszy syn skończył zerówkę i pożegnał się z przedszkolem. Już niebawem będzie uczeniem ! Kiedy te lata przeleciały ?

Czas zregenerować się, więc wyjeżdżam na tydzień z familią:-)

Zanim jednak to nastąpi pokażę czym zajmowałam się przez ostatni tydzień, czyli pamiątkowy album- prezent od grupy Myszek dla pewnej pani Izy , upamiętniający te kilka lat spędzonych w przedszkolu. Od Klubu Malucha do zerówki.

Album ten jest wyjątkowy, bo dość osobisty. Ponadto dobór i obróbka zdjęć do niego, także były moim dziełem.

Wymiary 20x20 cm, 10 tekturowych kart obustronnie dekorowanych. A jak ? Zobczcie sami:
kieszonka na płytę ze zdjęciami z wszystkich lat Myszek w przedszkolu


Powstała też kartka a raczej karta (15x30 cm) pamiątkowa dla pani Agnieszki, która fantastycznie uczyła dzieci angielskiego.

To tyle.
Do zobaczenia za tydzień

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...