niedziela, 22 listopada 2009

Żeby nie było...

... że nic nie robię pokażę Wam ceramiczną doniczkę na zioła, którą zrobiłam jakiś czas temu.
Jeszcze zanim przyszła jesień zamarzyły mi się zioła na parapecie kuchennym, a nie miałam żadnego sensownie wyglądającego pojemniczka/doniczki czy jakkolwiek by tego nie nazwać.

Nie wiem czy mój twór wygląda sensownie - mi w każdym razie się podoba. A jeszcze bardziej by mi się podobał już z ziołami i na parapecie, ale na to muszę chyba poczekać jeszcze trochę.Kończę i lecę do pracy bo znów mnie noc zastanie :-(
Już niedługo pokażę Wam co mi ostatnio tak pochłania czas...

sobota, 14 listopada 2009

Z motyką na słońce? Czemu nie!

Od dawna zabierałam się za realizację pewnego ważnego dla mnie zawodowo przedsięwzięcia. Odkładałam je z miesiąca na miesiąc zastanawiając się jak ugryźć ten problem, z której strony go podejść, by było najlepiej.
Czas biegnie nieubłagalnie i powoli presja narastających zaległości (a raczej braku postępów) stała się nie do zniesienia.

Informatyk ze mnie żaden, jednak zdaniem mojego męża jestem na tyle zawzięta i ambitna że próbuję, aż do osiągnięcia zadowalającego mnie efektu. Sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale przyznaję bez bicia - faktycznie coś w tym jest !

Oznajmiam wszem i wobec, że wczoraj rozpoczęłam walkę... i nie spocznę póki nie ogłoszę sukcesu!
Mam tylko cichą nadzieję, że nie porywam się z przysłowiową "motyką na słońce". Chociaż nawet jeśli, to czemu nie, przecież lubię wyzwania?

Przy okazji tego przedsięwzięcia powstał nowy banerek mojego bloga.Ciekawa jestem jak Wam się podoba?

piątek, 13 listopada 2009

Komu wymianę komu?

Dostałam ostatnio maila od pewnej miłej osóbki z jak to określał tytuł maila propozycją "nietypowej art- wymiany".

Zabawy lubię więc się zgodziłam.
Teraz szukam kolejnych 6-ciu chętnych, którzy jeszcze nie biorą w tym udziału- co jak się okazuje nie jest takie proste bo prawie wszyscy których znam lub obserwuję już się w to bawią.
Ja jestem jednak wytrwała i mam nadzieję, że Ci twórcy, którzy wczoraj lub dziś dostali maila ode mnie potwierdzą swój udział.
Dziewczyny - czekam na potwierdzenie!

Moja praca poleci do Brises. Co to będzie? Niespodzianka. Dam znać jak doleci!

A tymczasem kuchenna deseczka i obrazek, które długo czekały na wykończenie , no i się wreszcie doczekały.
Widać cierpliwość popłaca hahaha.środa, 11 listopada 2009

I juz po strachu

Od wczoraj jesteśmy z synkiem w domu!

Właściwie zabieg się udał, choć niestety poza wycięciem migdałków konieczne było zadrenowanie prawego ucha. Teraz nie wolno go będzie moczyć, więc czeka mnie wielkie wyzwanie jakim jest przekonanie mojego młodzieńca, że musi zrezygnować z lekcji pływania , które bardzo bardzo polubił.
Ach.... muszę dobrze przemyśleć jak to zrobić. Będę miała na to trochę czasu, bo M. do końca następnego tygodnia ma siedzieć w domu, by uniknąć jakiejkolwiek infekcji, o które jak wiadomo między dziećmi nie trudno.

Co do kiermaszu to spieszę donieść, że owszem wszystko się udało!
Na gości odwiedzających tego dnia galerię prócz unikalnych prac z różnych dziedzin rękodzieła czekały też pierniczki(dla młodszych i starszych) oraz podgrzany poncz (tylko dla tych pełnoletnich).

Ponieważ prócz komentarzy pod postem z fotkami prac na kiermasz dostałam wyjątkowo dużo maili serdecznie dziękuję Wam za miłe każdemu twórcy słowa uznania, które dodają mi skrzydeł i motywacji do dalszej pracy.

Na dowód że w mojej "Pracowni NieZapominajka" praca nadal wre (widać wpadłam w świąteczny szał :-) ) wstawiam fotki kolejnych prac.

Tym którym prace te przypadną do gustu przypominam że są one dostępne tutaj lub tutaj

sobota, 7 listopada 2009

odliczanie rozpoczęte...

Wpadam tylko na chwilkę zasypać Was obiecanymi fotkami i lecę bo jeszcze dużo pracy przede mną :-) a do kiermaszu coraz bliżej.

Jeśli jest ktoś odważny, kto dotrwał do końca (a nie było łatwo hehe) to pochwalę się jeszcze nowym przybornikiem na narzędzia do ceramiki wykonanym ostatnio by myself (metodą lepienia z płatów gliny).

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...